15 października 2018, Imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona

1 listopada

Jak co roku, 1 listopada nasi uczniowie złożyli kwiaty ze szkolną szarfą oraz zapalili znicze na grobach zmarłych, których pamięć chcieli uczcić w szczególny sposób.
Klasa pierwsza odwiedziła grób Agnieszki Osieckiej.

Na grobie Krzysztofa Kieślowskiego zapłonęła świeczka od klasy 2Δ,

a klasa 3x była na grobie Gustawa Holoubka.

Dyrekcja odwiedziła groby:

- Janusza Mirczewskiego, współzałożyciela szkoły i nauczyciela retoryki,

- Ewy Notkowskiej
, nauczycielki historii, WOS i filozofii.

W tym miejscu, obok Mamy spoczął Jan Notkowski, utalentowany grafik, który będąc jeszcze na studiach w ASP, zaprojektował i wykonał szkolne tablice ogłoszeniowe w siedzibie na ul. Kochanowskiego 9a.

Odwiedziliśmy także miejsce spoczynku Maćka Wyrobka (ps. artystyczny Maceo Wyro) pochowanego obok ojca Bogusława Wyrobka. Maciek wraz z mamą Hanną Wyrobek-Rek współzakładał naszą szkołę oraz był wychowawcą na pierwszym szkolnym obozie w Bieszczadach (1991 r.).