22 stycznia 2019, Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Gwiazdka 2018, akcja charytatywna w szkole

W tym roku wzięliśmy udział w akcji charytatywnej przeprowadzanej przez dzielącą z nami budynek szkolny Fundację Pożywienie - Darem Serca.
Zbiórka odbywała się w szkole w dniach 10-14 grudnia.
                                     Wiele osób wzięło w niej udział, bardzo dziękujemy!
Gwiazdka 2018
"Mądre i zdrowe paczki gwiazdkowe"
Gwiazdka to czas, w którym co roku spełniamy marzenia i potrzeby dzieci. W tegorocznej akcji weźmie udział prawie pół tysiąca podopiecznych placówek o profilu opiekuńczo-wychowawczym z całej Polski.
Ośrodki zwróciły się z prośbą o takie rzeczy jak: pościel, ubrania, ręczniki, plecaki, sprzęty kuchenne, drobna elektronika, artykuły papiernicze i plastyczne, środki czystości, kosmetyki, gry i zabawki edukacyjne, ubrania, lektury szkolne.
Listę szczegółowych potrzeb można znaleźć na FB >>>