18 listopada 2018, Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

Konkurs na reportaż o tematyce muzycznej

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w konkursie na reportaż o tematyce muzycznej, który organizujemy pod hasłem „Mam Muzykę…” Jest to pierwsza edycja tego ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do twórczego pisania i umożliwienie im publikacji czy też zadebiutowania w ogólnopolskich mediach.

Przedmiotem konkursu jest reportaż literacki o objętości do 20 stron znormalizowanego maszynopisu. Prace konkursowe należy przesłać do 20 października 2017 r. na adres korespondencyjny fundacji:
Fundacja FARKA
ul. Cicha 2/1
58-130 Żarów

Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Najciekawsze reportaże zostaną opublikowane na stronie Portalu Reportażystów FARKA.press (www.press.farka.com.pl)
W załączniku znajdą Państwo ulotkę informacyjną oraz regulamin. Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony
http://press.farka.com.pl/?p=297

Z góry dziękuję za przekazanie informacji o konkursie uczniom Państwa szkoły, nauczycielom i wszystkim potencjalnie zainteresowanym. Jeśli byłaby możliwość zamieszczenia zaproszenia do udziału w konkursie na stronie internetowej czy Facebooku Państwa szkoły, to również za to dziękuję.

Pozdrawiam
Aleksandra Furtak

Fundacja Kultury, Reportażu, Aktywizacji i Integracji Społecznej
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
www.farka.com.pl
www.press.farka.com.pl
biuro@farka.com.pl