20 października 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

Olimpiady, konkursy...

Mikołaj Kustra, uczeń klasy drugiej, zajął drugie miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pigmalion fantastyki" za opowiadanie "Pani Lucyna" Gratulujemy!

W poprzednim roku szkolnym
XXX Olimpiada Filozoficzna -
udział wzięli: Marianna Bociańska i Justyna Habit - uczennice klasy drugiej oraz Nina Michnik i Ryszard Łochowski z klasy trzeciej, prace wszystkich dostały rekomendacje do finału; finalistką została Nina Michnik.

XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego -
praca Niny Michnik została zakwalifikowana do etapu okręgowego.

Julia Zarzecka - uczennica klasy drugiej zajęła pierwsze miejsce w
XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej "NUTKA POLIGLOTKA" 2017 ("La vie en rose" z repertuaru Edith Piaf) oraz drugie miejsce w konkursie piosenki XVII Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA.

Mikołaj Kustra z klasy pierwszej,  zajął drugie miejsce w Turnieju Jednego Wiersza

Barbara Pazio
, uczennica klasy trzeciej, zajęła drugie miejsce w eliminacjach mazowieckich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.