18 listopada 2018, Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman

Piknik integracyjny, sobota 15 IX

W sobotę 15 września spotkaliśmy się w Zaścianku Babie Lato na pikniku integracyjnym, który był także uroczystym rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2018/2019. Klasa pierwsza i nowi uczniowie klas starszych zaprezentowali spektakl pt. "Antygona" wg Sofoklesa przygotowany w ciągu dwóch tygodni (w ramach zajęć wiedza o kulturze) pod kierunkiem Włodzimierza Taboryskiego.

Po spektaklu odbyły się otrzęsiny z licznymi konkurencjami sportowymi i artystycznymi wymyślonymi przez uczennice i uczniów klasy drugiej.
Nie było łatwo, ale w końcu fuksowani mogli zostać pasowani na uczennice/uczniów 21 SLO >>>.

Była także wystawa prac plastycznych uczennic, uczniów i kadry 21 SLO >>>.
O jedzenie zadbaliśmy wspólnie. Jak zwykle na stołach znalazło się wiele domowych pyszności.
Witamy klasę pierwszą i nowych uczniów klas starszych wśród naszej społeczności szkolnej!

Tu byliśmy - Zaścianek Babie Lato >>>