19 września 2018, Imieniny: Konstancja, January

PIKNIK INTEGRACYJNY 21 SLO

Zaścianek Babie Lato w Puszczy Bolimowskiej,
sobota, 15 września 2018 roku, godz. 10.30 – 17.00

Autokar odjeżdża z Placu Bankowego o godz. 9.00, a z Zaścianka wyrusza około 17.oo.

W programie przewidzieliśmy liczne atrakcje. Po pierwsze odbędzie się fuksówka pierwszoklasistów, nowych uczniów i nauczycieli, którzy tradycyjnie zaprezentują spektakl.
W tym roku będzie to Antygona wg Sofoklesa. Następnie odbędą się otrzęsiny przygotowane przez uczniów klasy drugiej. Fuksowani zostaną pasowani na uczniów 21 SLO i otrzymają legitymacje szkolne. Uczniowie zaprezentują także prace plastyczne i fotograficzne.

W Zaścianku spotkają się uczniowie, absolwenci i rodzice wielu roczników, kadra pedagogiczna i dyrekcja. Porozmawiamy o wszystkich szkolnych sprawach – i nie tylko o nich.

Dla uczniów jest to wyjazd obowiązkowy.
W tej atrakcyjnej formie odpracują
2 listopada 2018 r.

O jedzenie musimy zadbać wspólnie. Chętni będą mogli zaprezentować piknikowe spécialité de la maison. Prosimy o przyniesienie sałatek, potraw na grill, napojów, ciast, owoców, kawy, herbaty itp. (co i ile kto ma przynieść zostanie ustalone w szkole). Szkoła zapewni zastawę piknikową i grillowanie. Pod strzechą, przy barze i ognisku znajdzie się miejsce dla około 120 osób. Piknik oficjalnie będzie trwał od 10.3o do ok. 17.oo, ale chętni będą mogli przedłużyć pobyt nawet do późnych godzin wieczornych.

Do Zaścianka Babie Lato (adres: Ziemiary 56) można przyjechać samochodem lub autokarem. Trasa samochodowa – jak na mapce – z  autostrady zjazd w Wiskitkach, dalej na Sochaczew do Aleksandrowa i tu skręt na Nieborów, a w Bolimowie na Skierniewice.

Zaścianek Babie Lato jest to malownicze miejsce przystosowane do organizacji imprez rekreacyjno-integracyjnych dla firm i grup zorganizowanych. Ma powierzchnię ok. 12 hektarów na terenie Natura 2000.

Jest tu staw rybny, w którym zadomowiły się także bobry. Graniczy z rzeką Rawką. W Puszczy Bolimowskiej są czarne bociany, żurawie, łabędzie, czaple, lisy, sarny, dziki oraz przebogate runo leśne.

Więcej informacji o Zaścianku na www.babielato.pl

Ze wszystkimi pytaniami proszę zgłaszać się do wychowawców i ewentualnie do sekretariatu,

tel. (22) 654 35 35, 664 038 410, 602 672 875  21slo@21slo.edu.pl