14 października 2019, Imieniny: Liwii, Bernarda, Kaliksta

Rekrutacja na warsztaty filmowe w ramach 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym

Warsztaty filmowe DWA BRZEGI
Kazimierz Dolny, 27 lipca-5 sierpnia 2019 r.

We współpracy z organizatorami 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym organizujemy szkolne warsztaty filmowe. Warsztaty są adresowane przede wszystkim do uczennic i uczniów naszej szkoły. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do udziału także osoby nowo przyjęte do szkoły.

W trakcie warsztatów będziemy brali udział we wszystkich wydarzeniach 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i w Janowcu.

Więcej o festiwalu jest na www.dwabrzegi.pl

Naszym zadaniem będzie aktywny udział w festiwalowych wydarzeniach oraz filmowe i fotograficzne dokumentowanie wydarzeń festiwalu.
Jedną z największych wartości programu jest udzielenie przez organizatorów akredytacji naszym uczestnikom, która zapewnia bezpłatne wstępy na wszystkie wydarzenia festiwalowe.

Wynajmujemy pokoje w internacie zespołu szkół - pokoje kilkuosobowe, łazienki wspólne poza pokojami.

Koszt 10 dni pobytu, w tym: transport busem, noclegi, wyżywienie, wstępy do muzeów, rejs statkiem po Wiśle, zwiedzanie Kazimierza i okolic, ubezpieczenie, opieka wychowawcza wyniesie około 950 zł na osobę. Opieka wychowawcza - Justyna Rytych.

Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się poprzez formularz internetowy

Kartę zgłoszeniową >>>

Jak było w zeszłych latach? Zapraszamy na FB – Warsztaty Artystyczne 21 SLO w  Kazimierzu Dolnym.