15 sierpnia 2018, Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia liceum, 22 V 2018

We wtorek 22 maja 2018 roku o godzinie 17.30, tuż po zakończeniu egzaminów maturalnych, spotkaliśmy się na uroczystym wręczeniu świadectw ukończenia liceum. Frekwencja wśród absolwentek i absolwentów była stuprocentowa, licznie przybyli także rodzice i nauczyciele.
Rozpoczęliśmy od krótkiego programu artystycznego. Zaśpiewała Krysia z klasy pierwszej i Hania z klasy trzeciej, na skrzypcach zagrał Kosma, a Basia zaprezentowała fragment „Antygony w Nowym Jorku”.

Następnie pani Agnieszka Mysiak przypomniała o najważniejszych wydarzeniach z życia klasy.

Był też czas na krótkie podsumowania, w imieniu rodziców głos zabrała mama Karoliny, w imieniu uczennic i uczniów: Emilia, Basia, Ola i Zuzanna.
Wręczeniu świadectw towarzyszyły podziękowania, nie zabrakło wzruszeń, uścisków, a nawet
łez.
.
I ostatnie, pamiątkowe zdjęcie. Zielone tajemnicze kartki - to lista lektur nieobowiązkowych przygotowana przez panią Mysiak - na wakacje i nie tylko.

Życzymy Wam wszystkiego dobrego w nowych miejscach, które wybierzecie do dalszej nauki!