20 sierpnia 2019, Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia liceum, 24 V

W piątek 24 maja 2019 roku klasa trzecia oficjalnie stała się 24. rocznikiem opuszczającym mury liceum im. Jerzego Grotowskiego. W licznym gronie absolwentek, absolwentów, nauczycielek i nauczycieli oraz rodziców spotkaliśmy się na uroczystości wręczenia świadectw. Piątkowe popołudnie programem artystycznym uświetniły śpiewająco: Julia Z. i Tola, a tańcząco Lea. Obejrzeliśmy montaż filmowy złożony ze zdjęć ilustrujących trzyletnią naukę w 21 SLO, podkładem do niego była znana piosenka Agnieszki Osieckiej „Okularnicy”, która zapewne już w październiku jeszcze bardziej zyska na aktualności! Po przemówieniach pana dyrektora i wychowawczyni odbyło się wręczenie świadectw i nagród. Przy podziękowaniach i słowach pożegnania trudno było postawić tamę wzruszeniu.

Odważnie idźcie w świat, zawsze trzymamy za Was kciuki!