24 września 2021, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Warsztaty świąteczne (21-22 XII) i Wigilia szkolna 22 XII

W poniedziałek i wtorek (21-22 XII) w ramach zajęć lekcyjnych zorganizowaliśmy zajęcia warsztatowe - klasowe i międzyklasowe. Powstały piosenki, filmy, kolaże. Mieliśmy spotkania świąteczne, na których rozmawialiśmy w językach obcych. Mogliśmy też spróbować swoich sił w debacie oksfordzkiej - takie były tezy do dyskusji: Prawo, które nie służy obywatelom jest bezprawiem. Bezpieczeństwo obywateli jest ważniejsze niż indywidualna wolność. Klasa pierwsza wraz z wychowawczynią przygotowała wirtualny spacer (z zagadkami) po szkole >>>Uczennice i uczniowie klasy trzeciej zorganizowali klasową zbiórkę, żeby wspomóc dom dziecka w Krasnymstawie.

We wtorek 22 XII o g. 17.00 spotkała się zdalnie niemal cała społeczność szkolna,
odwiedzili nas też absolwenci.

Na naszą pierwszą szkolną wigilię online przybyło ponad 100 osób.
Była to 29. wigilia od 1991 roku.

Do zobaczenia w 2021 roku!