25 czerwca 2018, Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Wigilia 2014

Nasza dwudziesta trzecia szkolna Wigilia odbyła się w piątek, 19 grudnia, o godz. 16.00.

Choinkę i tradycyjną kolację przygotowali uczniowie klasy pierwszej, nowi uczniowie innych klas i nowi nauczyciele.
Przed Wigilią uczestniczyliśmy w
sesji naukowej >>>.

Potrawy najlepiej smakują, gdy są przygotowywane w pracowni informatycznej.

Stół wigilijny prawie gotowy.

Dyrekcja podsumowała mijający rok oraz złożyła wszystkim obecnym i nieobecnym życzenia szczęścia.
Były też podziękowania dla uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy brali udział w kuratoryjnej ewaluacji.
Nasz katecheta wyjaśnił, co świętują chrześcijanie.

Czas na opłatek i życzenia bardziej osobiste.

Tu absolwentki mówią o zbliżajacych się ważnych osobistych wydarzeniach.

Czas na degustację tradycyjnych potraw wigilijnych. Dziękujemy uczniom, ich rodzicom i dziadkom (wiemy, że nie obyło się bez ich udziału i wsparcia) za wspaniałą ucztę z prawdziwie domowymi potrawami.
W holu rozmawiają absolwenci.

Zdjęcie rodzinne.

Kolęduje klasa pierwsza.

Opłatkowe zdjęcie.

Jeszcze raz dla wszystkich - wszystkiego najlepszego i dobrych noworocznych zobowiązań.

Włodzimierz Taboryski