24 maja 2018, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena

Wigilia szkolna, 22 XII 2017

Przy wigilijnym stole spotkaliśmy się w piątek 22 XII o godzinie 16.00. Tradycyjną kolację przygotowała klasa pierwsza oraz nowe uczennice i nowi uczniowie klas starszych (swój udział miał też nasz nowy nauczyciel od fizyki, który przyniósł pyszne domowe krokiety).
Jak zwykle odwiedziło nas wiele absolwentek i wielu absolwentów. Dziękujemy, zawsze nas cieszą spotkania z wami.
Wszystkich powitała pani Beata Ferreras, nasza wicedyrektorka; pan Dyrektor był nieobecny, bo jeszcze kuruje się po operacji - życzymy szybkiego powrotu do pełnej formy.

Rozpoczęliśmy od krótkiego programu artystycznego uczniów każdej z klas. Występy zapowiadał Antek Sztaba z klasy pierwszej, a zaśpiewały dla nas: Krystyna Zajkowska (klasa pierwsza) i Julia Zarzecka (klasa druga), z klasy trzeciej Kosma Gawor zagrał na skrzypcach fragment utworu Paganiniego, a Jakub Gwiazdecki (klasa druga) na saksofonie fragment
bourrée ze Suity lutniowej e-moll Bacha.
Potem dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy życzenia.

Były też prezenty spod choinki.

Świętemu Mikołajowi gratulujemy pomysłowości i talentu plastycznego.

Dziękujemy za cały wspólny rok.
Życzymy wszystkim spokojnych świąt, odpoczynku,
rodzinnych spotkań, długich przyjacielskich rozmów,
a w nowym roku optymizmu, siły i wytrwałości.

Więcej zdjęć jest na FB.