18 listopada 2018, Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

XLIV Olimpiada Geograficzna

 

Do Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli Geografii i uczniów

Szanowni Państwo,

z przyjemnością przekazuję w załączeniu informator XLIV Olimpiady Geograficznej. Mam nadzieję, że uczniowie Państwa szkoły wezmą udział w tegorocznej, szczególnej edycji, gdyż kończącej się w roku 2018, w trakcie obchodów Roku Polskiej Geografii oraz stulecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Najlepsi Młodzi Geografowie walczyć będą nie tylko o laury na arenie krajowej, ale również o szansę reprezentowania Polski na XV Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Quebec City w Kanadzie.

Termin zgłoszeń do udziału w Olimpiadzie mija 30 września 2017 r. Szczegółowe informacje znajdują się natomiast w Informatorze oraz na naszej stronie internetowej www.olimpiadageograficzna.edu.pl. Bliższych informacji nt. uczestnictwa w Olimpiadzie udzielają Sekretarze właściwych terytorialnie Komitetów Okręgowych.

Ponadto, zachęcamy do pobrania i wydrukowania plakatu promującego XLIV OG, dostępnego w wysokiej rozdzielczości pod adresem: http://www.olimpiadageograficzna.edu.pl/wp-content/uploads/2017/05/do-druku-A3.pdf

Z geograficznym pozdrowieniem,

Tomasz Sawicki

Koordynator Olimpiady Geograficznej

--

Komitet Główny Olimpiady Geograficznej
ul. Podbipięty 2, 02-732 Warszawa
e-mail:
biuro@olimpiadageograficzna.edu.pl