07 czerwca 2020, Imieniny: Jarosław, Robert, Wiesław

Zajęcia edukacyjne, 25 - 29 V

Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej (od 12 marca br. do odwołania) zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie będą się odbywały w szkole. Od 12 marca prowadzimy zajęcia online.
25-29 V
Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9.00.
Plan lekcji jest w Librusie, godziny zajęć są w ogłoszeniach (bez zmian).
________________________________
Uwaga!
We wtorek (godz. 14.30-16.00)
 odbywają się zajęcia z jogi
Dla jednej, wskazanej klasy są to zajęcia obowiązkowe, dla pozostałych klas - zajęcia otwarte - na które serdecznie zapraszamy. Wychowanie fizyczne w piątki wg planu lekcji.
_________________________________________________________________
Uwaga!
środę 27 maja, w godz. 16.00-18.00 w ramach szkolnego koła psychologicznego odbędzie się kolejne spotkanie dotyczące substancji psychoaktywnych. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich klas i dla rodziców, można też zaprosić znajomych bliższych i dalszych.

Temat spotkania: Nikotyna, papierosy i e-papierosy.
Zapraszamy!

Dane do logowania są w Librusie (w terminarzu).
__________________________________________
Uwaga!
W czwartki w godz. 14.30-16.00 zapraszamy na koło zainteresowań z wiedzy o społeczeństwie. Kod do logowania jest w ogłoszeniach w Librusie.

______________________________________

Kontakty telefoniczne: