15 sierpnia 2018, Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Zapisy na wakacyjne Warsztaty Filmowe Dwa Brzegi

Rozpoczynamy rekrutację na XXII Warsztaty Artystyczne w Kazimierzu Dolnym (28 lipca - 6 sierpnia 2018).
Jesteśmy akredytowani przy
12. Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i Janowcu. Zapewnia to nam bezpłatne wstępy na wszystkie wydarzenia.
Więcej o festiwalu jest na
www.dwabrzegi.pl

W trakcie warsztatów weźmiemy udział we wszystkich wydarzeniach festiwalu.
Naszym zadaniem będzie przygotowywanie fotoreportaży, etiud filmowych i dokumentowanie wydarzeń festiwalu.

Zarezerwowaliśmy 15 miejsc dla uczniów i kandydatów. W miarę wolnych miejsc będą mogli pojechać także znajomi z innych szkół.
Prosimy o zgłaszanie swego udziału poprzez wypełnienie
karty dostępnej w sekretariacie lub przesłanie karty elektronicznej
>>>> Kartę zgłoszeniową.

O zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje Włodzimierz Taboryski. Do zakwalifikowanych osób zostanie
wysłana mailem karta wyjazdu i informacje organizacyjne.

• Będziemy mieszkać w centrum festiwalowym, w internacie Zespołu Szkół Zawodowych, w pokojach 2-3 osobowych.
  • Posiłki będziemy jedli w pensjonacie Joanna wraz z organizatorami festiwalu.
  • Do Kazimierza i z Kazimierza pojedziemy busem.
  • Koszt warsztatów wyniesie około 850 zł.
Nowych uczniów, którzy nie wiedzą, czym są warsztaty w Kazimierzu, odsyłamy do profilu na Facebooku >>> Warsztaty Artystyczne 21slo w Kazimierzu Dolnym.