28 czerwca 2022, Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Rekrutacja 2022/23

W poniedziałek 6 czerwca nowa klasa pierwsza wraz z rodzicami spotkała się w szkole z dyrekcją i wychowawczynią.

Życzymy wszystkim spokojnych, bezpiecznych wakacji, odpoczynku, ciekawych doświadczeń i naukowych odkryć!

Do zobaczenia w czwartek 1 września o godzinie 9.00!
_______________________________________________________

Przypominamy, że w dniach 8 - 13 lipca należy dostarczyć do szkoły komplet oryginałów dokumentów: egzamin ósmoklasisty, świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, zaświadczenia o olimpiadach i konkursach. Niezłożenie dokumentów oznacza rezygnację z nauki w 21 SLO.

W czwartek 14 lipca podamy ostateczną listę osób przyjetych.
________________________________________________________

WYNIKI REKRUTACJI DO 21 SLO IM. JERZEGO GROTOWSKIEGO

Szanowni Państwo,

podajemy listę osób przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2022-23 i listę rezerwową >>> (opublikowaną 29 kwietnia o g. 18.00).

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Osoby przyjęte prosimy o wpłatę najpóźniej do poniedziałku 9 maja do g. 18.00 bezzwrotnego wpisowego w wysokości 1200 zł. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy na adres podany w formularzu egzaminacyjnym Kontrakt na naukę i Aneks do kontraktu. Nieuiszczenie ww. kwoty w określonym terminie oznacza rezygnację z nauki w 21 SLO.
Dane do przelewu:

21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego

Alior Bank  17 2490 0005 0000 4500 9252 9439

Tytuł przelewu: wpisowe, imię i nazwisko osoby zdającej, kod egzaminacyjny.

Osoby z listy przyjętych, które z jakichkolwiek względów rezygnują z miejsca w 21 SLO, proszone są o jak najszybsze podanie tej informacji na adres: rekrutacja@21slo.edu.pl

Osoby z listy rezerwowej zainteresowane nauką w naszym liceum proszone są o kontakt mailowy rekrutacja@21slo.edu.pl  do poniedziałku 9 maja br. Będą one przyjmowane zgodnie z kolejnością na liście rezerwowej, jeśli zwolnią się miejsca.
Dziękujemy wszystkim osobom zdającym za udział w egzaminach!