08 sierpnia 2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik

Sesja naukowa i szkolna Wielkanoc, 8 IV

Jak co roku szkolna Wielkanoc była połączona z sesją naukową. W tym roku była to sesja naukowo-artystyczna pt. „Żywe obrazy”.  Spotkaliśmy się w 8 kwietnia o godzinie 12.00. Było obecnych ponad sto osób  - dziękujemy za tak liczne przybycie -  a zmieściliśmy się w jednym pokoju.

Spotkanie rozpoczął pan dyrektor, następnie głos zabrały wychowawczynie, które złożyły życzenia swoim klasom. Anna Wigura, nasza nauczycielka historii sztuki, wygłosiła wykład wprowadzający dotyczący realizacji „żywych obrazów” w różnych dziedzinach sztuki. Następnie każda klasa zaprezentowała przygotowane wcześniej i omówione na przedpołudniowym spotkaniu własne realizacje „żywych obrazów”.  Poziom prac nas zachwycił. Gratulujemy pomysłowości i precyzji. Dziękujemy za zaangażowanie.

Wszystkie prace można oglądać w pokojach klasowych i w pokoju rada.

Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowia, spokoju, odpoczynku, cierpliwości
i dobrego świątecznego nastroju.