07 sierpnia 2020, Imieniny: Dorota, Konrad, Kajetan

Zakończenie roku szkolnego, 26 VI

W piątek 26 czerwca 2020 o godzinie 12.00 spotkaliśmy się online na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Dyrekcja podsumowała pracę szkoły w tym roku szkolnym, a zwłaszcza zajęcia, które od 13 marca odbywały się przez internet.

Następnie każda klasa zaprezentowała przygotowany (bez nadzoru, bez cennzury i bez wytycznych) krótki program artystyczny.

Obejrzeliśmy film klasy 2 pt. "Pierwsza rzecz...", z którego dowiedzieliśmy się o pierwszej rzeczy, którą każdy chce zrobić po powrocie do szkoły (były też obietnice, będziemy pamiętać).

W klasie 1G każdy przygotował jeden slajd, na którym za pomocą minigrafik, rysunków, haseł opisał siebie.

Klasa 1Au podsumowała swoje działania w czasie kwarantanny w filmie "Poza classroomem",
Uczennice i uczniowie klasy 1Pi zaprosili nas do swoich domów na wspólne mycie zębów.

Były też podziękowania i wirtualne uściski. Jeszcze raz

dziękujemy wszystkim za cały rok szkolny!
Życzymy spokoju, odpoczynku, udanych i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wtorek 1 września br. o godzinie 9.00!

___________________________________________________________________
Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej (od 12 marca do 26 czerwca br.) zajęcia dydaktyczno-wychowawcze odbywały się online.