13 grudnia 2018, Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Historia 21 SLO - 2004/05

Liczba uczniów - 84, Akademia Sztuki i Kultury - 25, pracowników – 35.

Piknik szkolny.

24-28 września

Wycieczka naukowa klas trzecich do Pragi >>>.

wrzesień

Jan Komasa >>>, absolwent naszej szkoły (rocznik 1996 - 2000), na festiwalu filmowym w Cannes zajął trzecie miejsce w kategorii młodych talentów.

wrzesień

Marcin Łobacz,  uczeń klasy drugiej, został zakwalifikowany do finału Polskich Oskarów Mody i 12 września w finale zdobył drugie miejsce.

12-14 października

Warsztaty twórcze klas pierwszych >>> - Brzezinka – Wrocław.

październik

Marcin Łobacz, uczeń klasy drugiej, otrzymał stypendium premiera za bardzo dobre wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym.

1 listopada

Dzień Wszystkich Świętych >>>.

grudzień

Agnieszka Osuch, uczennica klasy trzeciej, wygrała konkurs zorganizowany przez galerię Zachęta na recenzję wystawy "Powinność i bunt. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 1944-2004". Recenzja ta została uznana za najlepszą spośród wszystkich recenzji wystaw organizowanych przez Zachętę w 2004 roku i będzie wydrukowana w "Gazecie Wyborczej".

grudzień

Piotr Sobociński, absolwent naszej szkoły (matura 2003), zdobył Złotą Kijankę w konkursie etiud studenckich na festiwalu Camerimage 2004, muzykę skomponował Krzysztof Janczak (matura 2002)

grudzień

Sesja naukowa Integracja sztuk >>>.

Wigilia szkolna.

luty

W Ogólnopolskim Rankingu Szkół Średnich 2005 r., ogłoszonym przez "Perspektywy" i "Rzeczpospolitą", zajęliśmy 9. miejsce w Warszawie, 11. w województwie mazowieckim, 61. w Polsce.

Sesja naukowa Romantyzm w kulturze >>>.

marzec

Prezentacje Liceów "Perspektywy dla gimnazjalistów" - Centrum EXPO XXI,

marzec

W ogłoszonym przez "Perspektywy" XIV Rankingu Liceów Warszawskich 2005, w którym punktowano dostanie się na kierunki dzienne w stołecznych uczelniach, ale z pominięciem szkół artystycznych, zajęliśmy 74. miejsce.

kwiecień

Wycieczka naukowa klas pierwszych i drugiej - Kraków.

maj/czerwiec

Wycieczka naukowa klasy drugiej do Prowansji.

czerwiec

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna przekazała wyniki nowej matury. Wszyscy nasi uczniowie zdali.

sierpień

XI plener plastyczny w Ka­zimierzu Dolnym.

sierpień

Krzysztof Janczak (matura 2002) >>>, student muzykologii, skomponował Symfonię dla Powstańców Warszawskich, która uświetniła obchody rocznicowe wybuchu Powstania Warszawskiego.