23 stycznia 2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

Plan lekcji, 3-7 lutego 2020

 

Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

 
P

O

N

I

E

D

Z

I

A

Ł

E

K

3 II

 

 

1.

830 – 915

angielski

angielski

łacina

historia

polski

2.

920 – 1005

filozofia

wiedza o społeczeństwie

angielski

retoryka

polski

3.

1015 – 1100

polski

filozofia 

angielski

polski

historia

 4.

1110 – 1155

polski

wiedza o teatrze i filmie

wiedza o kulturze (antropologia)

polski

angielski

5.

1230 – 1315

wiedza o teatrze i filmie

polski

historia

filozofia z etyką

angielski

6.

1325 – 1410

wiedza o społeczeństwie

polski

wiedza 
o teatrze i filmie

angielski

filozofia i literatura    wykład >>

7.
1420 – 1505

koła (kl. 1-3): angielski (BBC), filozofia
wychowanie fizyczne (kl. 1-3): joga / siłownia

fakultety maturalne: filozofia
rozszerzenia maturalne: wiedza o społeczeństwie 

8.

1515 – 1600

 koło (kl. 1-3): filozofia do 17.00
wychowanie fizyczne (kl. 1-3): joga

rozszerzenia maturalne: wiedza o społeczeństwie / fakultety maturalne: filozofia do 17.00

Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

 
W

T

O

R

E

K

4 II

1.

830 – 915

chemia

fizyka

polski

historia

matematyka - powtórzenia

2.

920 – 1005

fizyka

chemia

polski

historia

polski

3.

1015 – 1100

retoryka

matematyka

chemia

przyroda (fizyka)

polski

4.

1110 – 1155

matematyka

historia sztuki

fizyka

przyroda (chemia)

retoryka

5.

1230 – 1315

godzina wychowawcza

retoryka

języki obce

matematyka

6.

1325 – 1410

języki obce

matematyka

polski

historia sztuki wykład

7.

1420 – 1505

konsultacje (kl. 1-3): francuski,
hiszpański, niemiecki (A2), j. polski (M.G.)
wychowanie fizyczne (kl. 1-3): tenis stołowy

rozszerzenia maturalne:
 
historia sztuki

rozszerzenia maturalne: historia sztuki, wiedza o społeczeństwie

8.

1515 – 1600

 wychowanie fizyczne (kl. 1-3):
teatr ruchu / siłownia

rozszerzenia maturalne:
historia sztuki

rozszerzenia maturalne: historia sztuki, wiedza o społeczeństwie

Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

Ś

R

O

D

A

5 II

1.

830 – 915

polski

łacina

wiedza o społeczeństwie

przyroda (geografia)

matematyka

2.

920 – 1005

geografia

polski

angielski

przyroda (biologia)

matematyka

3.

1015 – 1100

matematyka

geografia

biologia

polski

angielski

4. 

1110 – 1155

biologia

matematyka

geografia

polski

rozszerzenia maturalne: historia  (11.10-13.15)
***
egzamin ze sztuk wszelakich

godz. 11.30-14.45 wg harmonogramu  >>>

5. 

1230 – 1315

łacina

biologia

matematyka

angielski

6.

1325 – 1410

angielski

angielski

podstawy przedsiębiorczości

matematyka

7.

1420 – 1505

koło (kl. 1-3):
poezja najnowsza, matematyka wychowanie fizyczne (kl. 1-3): joga / siłownia
konsultacje (kl. 1): angielski B1 (L.M.)

rozszerzenia dodatkowe: 
angielski DJ

8.

1515 – 1600

      wychowanie fizyczne (kl. 1-3): joga 

      rozszerzenia dodatkowe: 
angielski DJ 

Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

 

C

Z

W

A

R

T

E

K

6 II

 

 

1.

830 – 915

matematyka

łacina

historia

polski

polski R

2.

920 – 1005

łacina

matematyka

języki obce

polski R

3.

1015 – 1100

historia

polski

języki obce

matematyka powtórzenia

4.

1110 – 1155

języki obce

wiedza o tańcu

matematyka

11.00-11.30 przerwa śniadaniowa

11.30- 14.30 matury próbne:   j. polski (pp)

5.

1230 – 1315

polski

informatyka

historia sztuki

historia

6.

1325 – 1410

informatyka 

historia

polski

historia sztuki

7.

1420 – 1505

wiedza o tańcu

godzina 
wychowawcza 

wychowanie fizyczne 
(kl. 2-3) 
siłownia
konsultacje: niemiecki (B1)

rozszerzenia maturalne: historia sztuki, historia

8.

1515 – 1600

koło (kl. 1-3): literatura XX i XXI wieku

rozszerzenia maturalne: 
historia sztuki, historia

Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

P

I

Ą

T

E

K

7 II

 

 

1.

830 – 915

historia sztuki

angielski

polski

łacina

 

egzamin ze sztuk wszelakich

godz. 9.30-13.15
wg harmonogramu >>> 

rozszerzenia maturalne: historia
godz. 11.45-14.10

2.

920 – 1005

obowiązkowe zajęcia warsztatowe

godz. 9.30-14.00 >>>
opieka: Luiza Miąskiewicz, Michał Przybysz (kl. 1Pi, 1Au), Agnieszka Mysiak-Wrzeszcz (kl. 1G), Joanna Janiak (kl. 2)

3.

1015 – 1100

4. 

1110 – 1155

5. 

1230 – 1315

6. 

1325 – 1410

7.

1420 – 1505



 

8.

1515 – 1600