19 listopada 2019, Imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

XIII Warsztaty artystyczne 2007

              W tym roku po raz trzynasty zorganizowaliśmy dla uczniów naszego liceum i ich przyjaciół warsztaty artystyczne. Zajęcia plastyczne były prowadzone przez Annę Czarnocką, absolwentkę 21 SLO oraz Europejskiej Akademii Sztuki. Uczestnicy pleneru próbowali swoich sił w różnych technikach malarskich i rysunkowych, a także w ceramice artystycznej. Zajęcia filmowe prowadził dyrektor, Włodzimierz Taboryski. Uczestnicy uczyli się obsługiwać kamery i osprzęt. Nakręcono dwie etiudy filmowe. Podczas pobytu w Kazimierzu oglądaliśmy zabytki, zwiedzaliśmy wystawy i galerie pod kierunkiem Krystyny Kubalskiej-Sulkiewicz.

Na zakończenie odbył się poplenerowy pokaz prac i tradycyjna, pożegnalna kolacja z pieczonymi kiełbaskami w kamieniołomie Państwa Sulkiewiczów.

15 września podczas dorocznego pikniku szkolnego w Zaścianku Babie Lato odbyła się poplenerowa wystawa i  zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Uczniowie: Maria Michalska, Kamila Jakubowska, Jonasz Gola zostali nagrodzeni za wysoki poziom artystyczny swoich prac.