20 sierpnia 2018, Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard

Historia 21 SLO - 2006/07

Uczniów - 94, Akademia Sztuki i Kultury - 102, pracowników – 40

16 września

Piknik szkolny w Zaścianku Babie Lato: fuksówka, spektakl Obrzęd Dziadów wg A. Mickiewicza >>>.

16-19 września

Wycieczka naukowa klas pierwszych do Wrocławia >>>warsztaty teatralne i sesja naukowa >>> w Ośrodku Grotowskiego i na Uniwersytecie Wrocławskim.

wrzesień

Wycieczka naukowa klasy trzeciej do Wiednia.

wrzesień

Michał Wawer, uczeń klasy drugiej, otrzymał stypendium premiera za bardzo dobre wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym.

25-27  października

Wycieczka naukowa klas drugich do Krakowa.

Dzień Wszystkich Świętych >>>.

22 grudnia

Sesja naukowa Wiek XX.

22 grudnia

Wigilia szkolna.

12-19 lutego

Szkoła zimowa dla klas pierwszych w Zawoi >>>.

marzec

Prezentacje Liceów "Perspektywy dla gimnazjalistów" - Centrum EXPO XXI.

marzec

Agnieszka Baranik, uczennica klasy 3, zdobyła tytuł finalisty z wyróżnieniem w eliminacjach centralnych XXXI Olimpiadzie Artystycznej (w sekcji muzyki).

kwiecień

Sesja naukowa Regiony >>>.

kwiecień

Wycieczka naukowa klas drugich do Holandii i Belgii.

18-28 maja

Szkoła pod żaglami >>>.

czerwiec

W V Warszawskim Konkursie Debat Oksfordzkich nasza drużyna (w składzie: Mateusz Cieślak, Maciej Koński, Kaja Kulinicz, Aleksander Pawłowski, Michał Wawer; opieka merytoryczna – Magdalena Swat-Pawlicka i Włodzimierz Taboryski) zajęła III miejsce. Gratulujemy!!!

czerwiec

I Międzyszkolnych Zawodach Pływackich (z KLO im. Ks. Prałata Tadeusza Uszyńskiego) zwyciężyliśmy w sztafecie, a w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym w kategorii dziewcząt: I miejsce zajęła Miłka Dudek, II miejsce - Milena Paszkowska, IV miejsce – Flavia Borawska; w kategorii chłopców: I miejsce zajął Michał Wawer, IV miejsce - Tomasz Zachara. Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy!

czerwiec

Michał Wawer, uczeń klasy 2, zwyciężył w ogłoszonym przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty konkursie literackim pt. „Maciej Sarbiewski (1595-1640) – poeta, teoretyk literatury i teatru, znawca kultury antycznej”.

czerwiec

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna przekazała wyniki nowej matury. Wszyscy nasi uczniowie zdali.

sierpień

XIII Warsztaty Artystyczne (plener, film) w Kazimierzu Dolnym.>>>