Finał Warszawskiej Ligi Debatanckiej

05.06.2024

Z wielką radością ogłaszamy kolejne zwycięstwo naszej drużyny debatanckiej!

Dyskutowaliśmy na temat: „Podmioty inwestujące w zielone technologie powinny priorytetowo traktować inwestycje w zielone start-upy w krajach rozwijających się, a nie w krajach rozwiniętych.”. Los zadecydował, że prezentowaliśmy stanowisko opozycyjne. Powierzone zadanie wypełniliśmy śpiewająco, by po wszystkim odśpiewać również „Sto lat!” Krzysiowi.

To zwycięstwo zapewniło naszej drużynie przejście do fazy finałowej Warszawskiej Ligi Debatanckiej.

Zwycięski skład pod wodzą pani Beaty Jaskłowskiej-Ferreras: Piotr Guzek (klasa 1 Asteri), Marta Nowak (klasa 3), Krzysztof Ryński (klasa 3), Kamila Tomasiak (klasa 2). Wsparcie i zdjęcia – Ignacy Szczęsny (klasa 1 Asteri).