Zajęcia w plenerze klasy 1 Tangó miały formę arteterapii. Uczennice i uczniowie wybrali i zakupili materiały do malowania, a p. Magda Liczkowska pokazała, jak tworzenie może wpływać na ogólnie pojęty dobrostan. Reszty dopełniły piękne okoliczności przyrody i wyborna pogoda.
Opieka: A. Kurek, M. Liczkowska





