Czy tylko klasy 1. i 3. w mijającym tygodniu miały zajęcia w terenie? Oczywiście, że nie. Klasa 2. pod opieką pań Beaty Jaskłowskiej-Ferreras i Joanny Janiak zwiedzała Zamek Królewski. I było to zwiedzanie wyjątkowo aktywne.
Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.